rehabilitacja seniorów warszawa

Masaż klasyczny całościowy (50 min.)

Masaż klasyczny jest formą zarówno leczniczą (m.in. przy stanach bólowych, schorzeniach stawowych), jak i relaksacyjną. Jest wspaniałą metodą uzupełniającą (czasem nawet zastępującą) terapię narządu ruchu. Usuwa dolegliwości bólowe, redukuje obrzęki, modeluje sylwetkę, odpręża.

Masaż leczniczy (50 min.)

Pomaga uwolnić się od bólu w konkretnych jednostkach przeciążeniowych. Znosi bóle pleców, przywraca ruchomość stawów. Przeciwdziała ponawianiu się kontuzji. Zwiększa sprawność fizyczną.

Masaż relaksacyjny (50 min.)

Spokojny masaż, pozwalający uwolnić się od napięć, pomagający usunąć skutki stresu. Wyrównuje oddech i bicie serca, poprawia nastrój.

Masaż odchudzający (50 min.)

Intensywny masaż, pobudzający przemianę materii, usuwający toksyny z organizmu. Odchudza, redukuje zatrzymywanie wody w organizmie, zwalcza cellulit. Znacząco modeluje sylwetkę, mogąc zadziałać wybiórczo na wybrane strefy (np. zredukowanie tkanki tłuszczowej w obrębie bioder). Poprawia krążenie, dotlenia tkanki.

Masaż limfatyczny (50 min.)

Zwany jest też drenażem limfatycznym. Usuwa obrzęki, oczyszcza organizm z toksyn, zwalcza cellulit, modeluje sylwetkę. Jest to delikatna i nieinwazyjna metoda pozbywania się zalegającej limfy w tkankach, powodującej obrzęki.

masaż rehabilitacja seniorów warszawa