rehabilitacja dorosłych warszawa

Rehabilitacja dla dorosłych

Rehabilitacja dla osób dorosłych odpowiada na potrzeby osób po urazach oraz zmagające się z bólami wywołanymi obciążającym trybem życia. Rehabilitacja pomaga wrócić do sprawności i samodzielności po urazach, niweluje bóle stawów i kręgosłupa oraz pozwala dłużej utrzymać zdrowie. Nasz zespół z ogromną dbałością dobiera ćwiczenia i pomaga je odpowiednio wykonać. Dzięki temu pacjenci robią widoczne postępy, a przy tym dobrze się czują podczas spotkań rehabilitacyjnych. Wiemy, że dobry kontakt z terapeutą często wspomagają efekty terapii – pomagają się rozluźnić, zwiększają motywację i poprawiają skuteczność ćwiczeń.

Dla osób zmagających się z długotrwałymi, trudnymi w rehabilitacji dolegliwościami, polecamy także terapię czaszkowo-krzyżową - niekiedy pozwala ona znaleźć przyczynę dolegliwości ukrytą znacznie głębiej i przyspieszyć proces terapii.

Co oferujemy?

 • konsultacje
 • rehabilitację ruchową w AURIN – ćwiczenia pod okiem rehabilitantki
 • masaże
 • porady żywieniowe
 • trening zdrowotny

Kiedy się do nas zgłosić?

Jeżeli chcesz:

 • pozbyć się dokuczliwego bólu
 • poprawić sprawność w codziennym życiu
 • wrócić do samodzielności przy wykonywaniu czynności domowych
 • odzyskać sprawność po urazach i wypadkach
 • wzmocnić mięśnie
 • nie dopuścić do utraty sprawności

Terapia indywidualna

Terapia indywidualna 50 min.)

Ćwiczenia ogólnokondycyjne, mające na celu znaczące zwiększenie komfortu życia (zmniejszenie dolegliwości bólowych, zwiększenie mobilności i wydolności organizmu, wyhamowywanie zmian zwyrodnieniowych). Indywidualne podejście do pacjenta pozwala na taki dobór ćwiczeń, aby sprawiały one przyjemność i jednocześnie leczyły. Szczególnie polecane dla osób chcących poczuć się lepiej, poprawić swoją kondycję, być niezależnym od pomocy innych w codziennym funkcjonowaniu, a także dla chorych, cierpiących na zespoły bólowe kręgosłupa, zmiany zwyrodnieniowe stawów, osteoporozę, cukrzycę, otyłość, nietrzymanie moczu.

Trening medyczny (50 min)

Trening medyczny nastawiony jest na zlikwidowanie konkretnych dolegliwości pacjenta - w pracy wykorzystywane są różne techniki, aby jak najszybciej i najskuteczniej pomóc (np. łączenie ćwiczeń fizycznych z terapią manualną, masażem, relaksacją).

Indywidualny trening personalny (50 min.)

Jest to trening, polegający na poprawie wydolności organizmu oraz modelowaniu sylwetki w zależności od indywidualnych potrzeb. Prowadzony w taki sposób, aby można było ćwiczenia powtarzać w domu, bez specjalistycznego sprzętu. Poprawa wyglądu i samopoczucia idzie w parze z poprawą zdrowia.

ZAPRASZAMY. Zadzwoń do nas i spytaj w recepcji o rehabilitację. Odpowiemy na każde pytanie.

Zajęcia odbywają się w miłej i serdecznej atmosferze, która sprzyja powrotowi do zdrowia.

rehabilitacja dorosłych warszawa